Forum

Просимо інформувати...
 
Notifications
Clear all
Просимо інформувати Учасників Освітнього Процесу
Просимо інформувати Учасників Освітнього Процесу
Group: Registered
Joined: 2022-12-20
New Member

About Me

https://ukrainatoday.com.ua/ostanni-novyny-pro-pidvyshchennia-zarplaty-asystenta-vchytelia-v-ukraini-v-2023-rotsi/ - https://ukrainatoday.com.ua/ostanni-novyny-pro-pidvyshchennia-zarplaty-asystenta-vchytelia-v-ukraini-v-2023-rotsi/. Але якщо він був відсутнім, наприклад, три дні чи три тижні, то звільнити за прогул можна. Безумовно, коли по всій країні лунають повітряні тривоги, звільнити працівника за відсутність на робочому місці три години поспіль буде некоректно. Підвищення категорії Підвищення тарифної ставки (окладу) працівника за рахунок встановлення (підвищення) кваліфікаційної категорії (за наслідками атестації) є індивідуальним, а отже, не є підставою для того, щоб признавати місяць базовим5. Відповідно тарифна ставка працівника першого розряду збільшується на 123 гривні. Тому роботодавці знижують оклади (ставки) або встановлюють їх на рівні мінзарплати. Тому радимо підприємствам розробити власне положення про табельний облік, в якому передбачити позначки для різних видів відпусток. Тож спочатку потрібно з’ясувати, в якому статусі перебуває працівник, оскільки така відпустка не лише по-різному надається, а й по-різному зараховується до стажу для надання щорічних основних відпусток. ІV. До 15 березня атестаційна комісія відповідно до затвердженого графіка роботи вивчає педагогічну діяльність осіб, які атестуються, шляхом відвідування уроків (навчальних занять), позаурочних (позанавчальних) заходів, вивчення рівня навчальних досягнень учнів, студентів, курсантів, слухачів, вихованців (далі - учні) з предмета (дисципліни), що викладає педагогічний працівник, знайомлення з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов'язків, його участі у роботі методичних об'єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов'язаних з організацією навчально-виховної роботи, тощо.  
2022 році - всього 3 (01 січня, 07 січня, 08 березня), а у 2023 році - за весь рік невідомо, але до 19 лютого 2023 року їх точно немає. Однак не рахуємо святкові і неробочі дні, яких за рік зараз маємо 12 (див. Обсяг навчального навантаження педагогічним працівникам шкіл, шкіл-інтернатів (крім учителів вечірніх (змінних) середніх загальноосвітніх шкіл (класів) з очно-заочною формою навчання, заочних шкіл, а також учителів, що навчають дітей, які перебувають на тривалому лікуванні у лікарнях) і викладачам педучилищ визначається один раз на рік окремо по півріччях. 3. Робочий час вихователя закладу загальної середньої освіти становить 30 годин, вихователя та асистента вчителя спеціального закладу загальної середньої освіти, інклюзивних та спеціальних класів закладів загальної середньої освіти - 25 годин на тиждень. Те, який оклад отримує шкільний педагог у Німеччині, багато в чому залежить від його формального статусу, пояснює DW Олівер Брюхерт (Oliver Brüchert), референт у питаннях зарплат найбільшої німецької профспілки у галузі освіти GEW. 3,85 оклад вчителя складе 9413 грн. 19. Вихід на роботу вчителя або будь-якого співробітника після хвороби можливий лише за наявності лікарняного листка. Відмова у прийнятті на роботу може бути оскаржено у судовому порядку. № 665 (наказ скасовано в односторонньому порядку наказом МОН від 17.10.2014 р. У той же час якщо роботодавець згоден, щоб працівник і далі перебував у відпустці без збереження зарплати, він може її надати, але вже за варіантом 1 з дотриманням умов, передбачених для цього виду відпустки, й видати окремий наказ.  
Отже, якщо працівник перебуває у відпустці без збереження зарплати згідно з варіантом 1, то період перебування у відпустці входитиме до стажу, що дає право на щорічну основну відпустку відповідно до п. Адже згідно зі ст. 9 Закону про відпустки до стажу для надання щорічних відпусток зараховуються лише відпустки без збереження зарплати, передбачені ст. 25, 26 Закону про відпустки. 6 ст. 6 Закону «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. Наприклад, для відпустки на період воєнного стану можна використовувати відмітки «ВО», «ВВ» або «БЗ» (інші відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт)) (цифровий код «19»). Наприклад, премія за січень, яка нараховано у тому ж січні. 353). Однак з причини воєнного стану святково-неробочі дні відсутні у період з 24 березня 2022 року (дата набуття чинності Закону № 2136) до дня закінчення воєнного стану. Якщо рахувати за 12 місяців, то виходить 353 к. Якщо у поточному місяці здійснюється донарахування зарплати за попередні періоди, то в цілях доплати до МЗП такі виплати слід віднести до місяців, за які вони здійснюються.  
За словами Ірини, як тільки ліцей повернеться на очне навчання, міська рада ці доплати обіцяє повернути. За потреби форма може бути доповнена іншими показниками, необхідними для обліку на підприємстві. За наслідками атестації за посадою вчителя працівниця визнана такою, що відповідає цій посаді, з установленням ставки заробітної плати на рівні 8-го тарифного розряду, що становить 1051 грн. Що стосується відпусток без збереження заробітної плати на період воєнного стану, то типова форма табеля не містить відповідних рекомендацій. Нагадаємо, що у примітці 2 до форми табеля обліку використання робочого часу зазначено, що ця форма носить рекомендаційний характер і складається із мінімальної кількості показників, необхідних для заповнення форм державних статистичних спостережень. Для кожної такої дитини складається індивідуальна програма розвитку (ІПР) з урахуванням її особливостей та потреб та зазначенням обсягу необхідної корекційно-розвиткової роботи. Диференціація Пунктом 2 постанови № 750 керівникам доручено забезпечити диференціацію зарплати працівників, які отримують зарплату на рівні МЗП в межах фонду оплати праці, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи8. 3.1. Сприяння розвитку і діяльності дитячих і молодіжних громадських організацій , об’єднань; допомога в плануванні їхньої діяльності на принципах добровільності, самостійності, гуманності і демократизму з урахуванням ініціативи, запитів і потреб учнів.

Location

Occupation

https://ukrainatoday.com.ua/ostanni-novyny-pro-pidvyshchennia-zarplaty-asystenta-vchytelia-v-ukraini-v-2023-rotsi/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: