Forum

Якщо Україна Поверн...
 
Notifications
Clear all
Якщо Україна Поверне Собі Херсон, Бойові Дії Будуть Припинені - Олег Соскін
Якщо Україна Поверне Собі Херсон, Бойові Дії Будуть Припинені - Олег Соскін
Group: Registered
Joined: 2022-12-21
New Member

About Me

Своїм прогнозом на березень 2023 року напередодні поділився також ясновидець Валерій Шатилович. А от щодо війни, то Україні випадає карта можливостей, говорить ясновидець. Росія виведе війська. Ситуація в Україні нормалізуватиметься. Щодня, коли триває війна, Росія втрачає фінансову стійкість: її реалізація коштує $1 млрд на день, а експорт енергоносіїв приносить $1 млрд на день і поступово дешевшає. За інформацією Пентагону, на поточний момент Росія не досягнула в Україні жодної із ймовірних цілей, поставлених до початку війни. Тому трирічний горизонт представляється реалістичним сценарієм пророцтво для України 2023 нинішньої війни. Тому понад тисячу вони використали. Відомий екстрасенс і таролог Ольга Стогнушенко вирішила також зазирнути в майбутнє і дізнатися, коли ж закінчиться війна з російськими окупантами і наскільки швидко настане довгоочікувана перемога України, на яку всі так чекають. Я знаю, що він сприймає це, і ми сприймаємо це як інвестицію у ваше майбутнє, а також і в наше майбутнє. «Операція з його відвоювання буде операцією з розгортання численних атак на російські війська… Швидше за все це будуть області, які найбільше страждають від атак рф. Вже за два тижні буде рівно рік від моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну і багато хто очікує на нові провокації окупантів.  
Вже в грудні 2022 року в керівній верхівці рф почнуться розбирання, чому росія провалила війну в Україні, але вони до останнього і це відкидають. На східному фронті вірили, що ці війну може зупинити Росія, бо вона близько. Ми ж з вами свідомі того, що 17 місяців чи ще якась кількість місяців, яка нам знадобиться для того, щоби довести цю війну до кінця, будуть однотипними. Цей місяць наблизить нас на дуже велику кількість кроків до перемоги. Вона розповіла, чого можна очікувати невдовзі по завершенню бойових дій і перемоги над росією. Вона вважає, що це вдасться зробити наступного року. Вона додала, що, починаючи з 2026 року, світ почне змінюватися. За його словами, для того, щоб зупинитися на прогнозах головного розвідника України генерала Буданова про літо 2023 року, потрібно успішно провести операцію з розгрому 200-тисячного угруповання російських військ, яке зібрали в РФ для відновлення наступу. Фахівець нагадала, що і в своїх попередніх прогнозах вона говорила про те, що війна 2022 вщухне до кінця року. 24 лютого 2022 року. Він підкреслив, що мова йде про вихід на державні кордони 1991-го року. «Оскільки зараз йде активна фаза дій українських сил безпеки й оборони, я гадаю, що неправильно обговорювати конкретні дати.  
Раніше інший відомий астролог назвав найнебезпечніші дати у березні для українців. Екстрасенс Роман Шептицький запевнив, що "у березні буде судний день для ворога", і назвав переломними датами 2-3 і 23 березня. Посол США в Україні Бріджит Брінк під час свого виступу в рамках заходу «Великий день з NV. Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов прогнозував, що війна в Україні закінчиться влітку 2023 року. На думку Ставрідіса, військовий конфлікт між Росією та Україною закінчиться за чотири-шість місяців. Крім того, на думку Шатиловича, у березні варто очікувати на логічне завершення боїв, що точаться від початку 2023 року. Чого очікувати у перший місяць весни і чи стане він для нас закінченням жахіття, він розповів в інтерв'ю youtube-каналу "PeopleLife". А ще карти Таро, за словами астроексперта, показують звільнення частини окупованих територій на початку весни. Позаду Буданова більше немає карти з розділеною на частини Росією. Ніхто й так не сумнівається у перемозі України у війні з росією, проте коли це також прогнозують і російські астрологи - віра лише міцнішає.  
Такими прогнозами раніше ділилися відомі астрологи та ясновидці, зокрема і Влад Росс, який називав переможний місяць у війні проти росії. Не став виключенням і відомий український астролог Влад Росс. Відомий астролог Володимир Бадіян, який раніше передбачив кардинальні зміни після війни, поділився новим прогнозом. Також він поділився своїми думками щодо ефекту, яке може мати на полі бою в Україні нова західна військова допомога, ймовірності нового масованого російського наступу, перспектив надання західних винищувачів, проаналізував вплив імпічменту, у центрі якого була Україна, на політику США щодо країни, помилки, які, на його думку, зробила Адміністрація Байдена ще до початку повномасштабного наступу, а також розповів, якими можуть бути два сценарії закінчення війни в України. Раніше астролог Ганна Вергелес розповіла, коли складуться сприятливі умови для переговорного процесу щодо війни з росією. Президенту РФ Володимиру Путіну буде дуже-дуже важко повернутися до свого населення з чимось, що він не зможе продати як перемогу або причину для початку війни.

Location

Occupation

пророцтво для України 2023
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: